Novinky
14.11.2013
news-zasilkovna.png

Od 14.11.2013 sme zaviedli možnosť zvoliť si u nás pre doružení Vašej objednávky, výdajné miesto v sietí Zásielkovňa.sk. V tejto dobe má táto sieť 105 výdajných miest po celej Českej republike i Slovenskej republike. Zvoľte si odberné miesto vo Vašom meste a ušetrite za dopravu. Tu nájdete aktuálny zoznam pobočiek Zásielkovňa. http://www.zasilkovna.cz/kde-nas-najdete

30.05.2013
news-on-line-chat.png

Pripravili sme pre Vás on-line chat, pre rýchlejšie a pohodlnejšie spojenie s nami, pre zodpovedanie Vašich otázok a prianí. Chat je v prevádzke každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 hod.

15.05.2012
news-nas-e-shop-je-overeny-zakazniky.jpg

Vážení zákazníci,

náš e-shop získal certifikát Heureka.cz - Overené zákazníkmi s hodnotením cez 95%. Ďakujeme za Vašu priazeň a pevne veríme v ďalšiu úspešnú spoluprácu s Vami.

15.03.2012
news-vyprodej-nahradnich-dilu-na-skoda-s1203.jpeg

Velký výběr náhradních dílů na vozy Š1203. Napište a nebo zavolejte.

Zobraziť staršie novinky a akcie...

vyberte si darček k nákupu :)
Overené zákazníkmi

Náhradné diely Škoda 1203

Vlastníte tiež úžitkového veterána Škoda 1203? Potrebujete ho sprevádzkovať? U nás nájdete veľa náhradných dielov na tieto vozidlá.

Škoda 1203 bola prvá a zároveň posledná úžitkový automobil vyrábaný v závodoch Škoda. Na vozidlo Škoda 1203 u nás v e-shope nalezenete rad náhradných dielov. Obnovte aj Vy zašlú krásu a funkčnosť automobilu Škoda 1203.

História vozidiel Škoda 1203

Škoda 1203 je malý úžitkový automobil, ktorý bol vyrábaný od roku 1968 do roku 1985. V tomto vozidle vlastníci mali k dispozícii veľký úžitkový priestor. Medzi hlavné nevýhody patrili problémy s jazdnými vlastnosťami a předřívající sa motor. Aj cez to, že Škoda 1203 mala viacero nedostatkov, vyrábala sa viac ako 30 rokov a do služieb bola povolaná pre záchranné zbory v tej dobe.

Ak aj Vy vlastníte tento automobil a zháňate náhradné diely na Škoda 1203, pozrite sa do našej ponuky. Máme širokú škálu týchto náhradných dielov, a ak by sa predsa len stalo, že požadovaný náhradný diel v ponuke nenájdete, radi ho pre Vás zaistíme.

 


 

Co by Vás dále mohlo zajímat?

  • Zháňate náhradné diely na viac veteránov? V ponuke nájdete náhradné diely pre automobily Škoda 130, Škoda Favorit alebo Forman a ďalšie.
  • Pred nákupom si prosím prečítajte obchodné podmienky.
  • Ak máte akýkoľvek dotaz k náhradným dielom, neváhajte nás kontaktovať.

 späť na začiatok...

Ak máte akýkoľvek dotaz, neváhajte nás kontaktovať:

Radi zodpovieme Vaše otázky
 *
 *  *

Proč chceme VIN kód? Rychleji nalezneme vhodné díly pro Váš vůz!
Identifikační číslo vozidla najdete i v malém technickém průkazu vozidla.

 *

 * (opatření proti SPAM robotům)
* povinné údaje

Používané výrazy pri hľadaní:

Škoda 1203, náhradné diely Škoda 1203, náhradné diely Škoda

 späť na začiatok...

Doprava přes zásilkovnu
Dárek k objednávce
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace